Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Acıbadem Profilo Servisi
Acıbadem Profilo Servisi

Acıbadem Profilo Servisi

Günlük hayatımızın olmazsa olmazı beyaz eşyaların arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. IKINOX olarak Acıbadem çevresinde hizmet verdiğimiz genel eşyalar;

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Ocak, aspiratörler.

·         Kombi.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre cihazlar.

Profilo Servis Acıbadem

AcıbademProfilo Servisionarım veya arıza üzere kurulan özel bir firmadır. İstanbul Anadolu Yakası geneline hizmet veriyoruz. 15 senelik tecrübeli ustalarımız sayesinde kaliteli bakımlar yapıyoruz. Bakımve onarımlara bir sene garanti veriyoruz. O216 606 08 40 Müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Profilo Servis

Acıbadem Profilo Servisi hizmetleri olarak beyaz eşya alanında 15 yıldır, tecrubeli çekirdek kadromuzun yönetiminde aktif ve dinamik profesyonel kadromuzun 7/24 hizmet anlayışımız ile çekmeköy  genelinde sürmekte olup beyaz eşya arızaları konusunda uzmanlaşmış teknik servisi, hizmetleri sunmaktayız. Onarım, bakım işlemlerinde hijyen kurallarına uygun olarak yedi gün yirmi dört saat tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından elektrikli cihazların periyodik bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Profilo Beyaz Eşya Servisi Acıbadem

Geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli ve belgeli uzman personel kadrosu ile de hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.Profilo Servisi uzun yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanıziçin elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Profilo servis numarası IKINOX : 0216 606 08 40

FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım