Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Acıbadem Bosch Servisi
Acıbadem Bosch Servisi

2000 yılından itibaren sektörde bulunan beyaz eşya tamir bakım onarım konusunda oldukça deneyimli bi okadarda müşterisene değer veren teknik servisi anlayışı olan IKINOX Bosch Servisi İstanbulun Anadolu yakasın da istenilen adrese istenilen zamanda gitmektedir. Memnun  müşteri pörtföyü temel ilkesidir.

Acıbadem Bosch Servisi

Acıbademde bulunan servisimizin hizmet verdiği ürün çeşitleri;

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Fırın, davlumbaz.

·         Kombi.

·         Ankastre ürünler.

Acıbadem Bosch Beyaz Eşya Servisi

Acıbadem Bosch Servisi olarak on beş yıldır elektirikli ev aletlerine sektöründe eğitimli uzman kadrosuyla teknik servis hizmeti vermektedir. Hedefimiz hızlı teslimat ve uygun fiyatı müşterilerimize sunmaktır. Uzman teknik kadromuz ile Istanbul içi gezici servis ağımızla ihtiyacınız olan her an yanınızdayiz.Aradığınız teknik servisi profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz. Acıbademgenelinde BOSCH markalı ürünlerin sorunsuzca kullanmanızı sağlayacak bakım onarım ve tamir uygulamalarını sunmaktayız.

Bosch Ankastre Servisi Acıbadem

Bosch marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır. Acıbadem IKINOX fiyat olarak ekonomik  çözümü size sunar. Bu hizmetlerimizden Siz de yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayın!Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orijinal yedek parçalar olup, bir yıl boyunca servisimizin garantisi altındadır. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, hizmetimize artı bir puan daha katarak müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz.

Acıbadem Bosch Servis

Acıbadem Bosch Servisi tüketicilerine her zaman çağdaşbir hizmet sunmayı hedeflemiş ve yerine getirmiştir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Çekmeköy Bosch servisi firmamız müşterilerine her zaman minimum fiyatlar eşliğinde hizmetini sunmaktadır.

Acıbadem BOSCH IKINOX Servisi iletişim :0216 606 08 40 FİRMAMIZ ÖZEL SERVİSTİR.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım