Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Teka Servisi
Üsküdar Teka Servisi

Teka Servisi İstanbul'un her bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler Tekamarkalı tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir

Üsküdar Teka Servisi

Üsküdar IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürün çeşitleri;

·         Buzdolabı.

·         Teka Fırın servisi .

·         Çamaşır Makinesi. 

·         Bulaşık Makinesi.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre set cihazları.

Teka Servis Üsküdar            

Üsküdar IKINOX Servisi olarak kaliteli, hızlıca  güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, on beş yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Üsküdar Teka Servisi hizmetleri arasında bulunan beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım-montajı bulunmaktadır. Beyaz Eşya'da yerinde onarım hizmeti veren firmamız değişen yedek parçalara garanti formu düzenleyerek bir yıl garanti vermektedir. Bir yıl içersinde arızalanan aynı parça ücret alınmadan garanti dahilinde değişmektedir.

Üsküdar Teka Servis 

Yenilikçi ve farklı birçok özelliği bünyesinde barındıran ve dünyanın ilk ankastre üreticisi olarak kabul edilen marka, mutfak tasarımında mimarlar ile sinerji içinde çalışıyor. İleri teknolojiyi ve el işçiliğini ürünlerinde harmanlayan TEKA markası yetenekli ayrıca tecrübeli ellerin dokunuşuyla şekilleniyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlamaktadır. Üsküdar IKINOX Servisi müşterilerine yaşam kalitesi sunan aradığınız servisdir. Profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz.

 Üsküdar Teka Beyaz Eşya Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım