Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Samsung Servisi
Üsküdar Samsung Servisi

Elektrikli aletler bakımından evlerin vazgeçilmez markası olan SAMSUNG 'un her markada olduğu gibi kendi bünyesinde de sorunlar yaşadığı ürünleri bulunmaktadır. Uzun ömürlü ürün anlayışları olsa da yaşanan yıpranma, bozulma gibi durumlar hizmetin servis boyutuna önem kazandırmıştır.

Üsküdar Samsung Servisi 

IKINOX Üsküdar Samsung Servisi; olarak çözülmemiş bir problem kalmayana kadar ince detaylar halinde işimizi yapmaktayız. Uzman ve işin ehli ekibimiz sayesinde arızalanmış ürünlerinizi kısa zaman içinde çözüme kavuşarak mağduriyetleriniz. Bu nedenle sorunlara anında çözüm üretmek için çabalamaktayız.

Üsküdar Samsung Servisi;olarak olar hizmet verdiğimiz bazı ürünler;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinesi.

·Çamaşır kurutma makinesi.

·Bulaşık makinesi.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler servisi.

Üsküdar Samsung Servisi;beyaz eşya özel servisi kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi üzerinde itinayla durmaktadır. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarın da pek çok özellikleri içermektedir.

Samsung Servis Üsküdar

Üsküdar Samsung Servisi Soğutucularda geniş hacim, pişirme gruplarında mükemmel tasarımlar, davlumbaz serisinden üstün teknolojik aletlerine kadar servisimiz,kapsamlı olarak arıza çalışması yapmaktadır. Tam donanımlı uzman ekibimizle bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunarız.Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Üsküdar Samsung Servisi;başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Üsküdar Samsung Servis

Üsküdar Samsung Servisi Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı sayesinde hizmetlerimiz siz müşterilerimize aksama olmadan devamlılığı sağlamaktadır.Üsküdar IKINOX Servisi bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Samsung Servisi Üsküdar

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım