Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Hotpoint Servisi
Üsküdar Hotpoint Servisi

Üsküdar Hotpoint Servisiolarak müşteri ve sistemli çalışma ilkesi demekteyiz. Bunun yanında kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyata tüketicilere kısa sürede cevap vererek, çalışmaktayız.Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli adımlarından biri kaliteli müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktır. Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Üsküdar Hotpoint Servisi IKINOX,bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Üsküdar Hotpoint Servisi hizmet verdiği genel eşyalar;

·         Derin dondurucu.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası. 

·         Set üstü ocaklar.

·         Kurutma makinaları

·         Ankastre cihazlar.

·         Kombi.

Üsküdar Hotpoint Servisi 

Üsküdar Hotpoint Servisi geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Müşteriler tatmin olamadıklarında yapılacak en akıllı davranış bizzat müşterinin kendisiyle iletişim kurmak yoluyla onun tatminsizliğinin sebeplerini ortaya koyarak bunları  ortadan kaldırmaktır.

Hotpoint Servis Üsküdar

Üsküdar Hotpoint Servisi  beyaz eşya arıza servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihtiyacınız olan tek sey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de eşyalarınızın profesyonel şekilde onarım istiyorsanız bizlere ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz.

Üsküdar Hotpoint Servis 

Üsküdar Hotpoint Servisi  birçok markanın beyaz eşya, ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Üsküdar çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Hotpoint Servisi  Üsküdar

Üsküdar Hotpoint Servisi Sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı hedefliyor. Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı, uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü soru veya sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.

Üsküdar Hotpoint Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım