Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Hoover Servisi
Üsküdar Hoover Servisi

Üsküdar Hoover Servisi; Firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliği, sektörde hızla değişen teknolojiyi takip eden, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir zihniyetle müşteri odaklı çalışmasıdır.

Üsküdar Hoover Servisi

Üsküdar Hoover Servisi; Önemli beyaz eşya markalarından biri olan Hoover  markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede  Hoover  servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Hoover  marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Hoover teknik servis ihtiyacını doğurur.

Üsküdar Hoover Servisi;olarak hizmet veren İsatanbul Anadolu Yakasında gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır.

Hoover Servis Üsküdar

Üsküdar Hoover ServisiYıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz IKINOX Üsküdar Hoover Servisi;olarak her zaman yanınızdayız.

Üsküdar Hoover Servisi; müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinesi.

·        Ankastre.

·        Mikrodalga.

Üsküdar Hoover Servis

Üsküdar Hoover Servisi; %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.IKINOX Servis hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak beyaz eşya servisi talebinde bulunabilirsiniz.

Üsküdar Hoover Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım