Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar General Electric servisi
Üsküdar General Electric servisi

Üsküdar General Electric servisi, 0216 606 0 840 olarak İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veren firmamız, en etkili ve kalıcı çözümlerle beyaz eşya servisi konusunda montaj, bakım, onarım ve garantili parça değişim hizmetleri vermektedir. Firmamızın 7/24 hizmet veren güler yüzlü müşteri hizmetleri personelinden alacağınız randevulara gün içinde dönüş yapılarak, sorunlarınız çözüme kavuşturulmaktadır.

Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ile teknolojinin tüm imkânlarını kullanan uzman servis personelimiz, en uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile hizmet vermektedir. Üsküdar General Electric servisi için randevu talep eden müşterilerimizin adreslerine en kısa sürede ulaşan servis araçlarımız, arıza veya sorunun önemine göre, evlerinizde veya firma merkezimizde en kısa sürede arızalı beyaz eşyalarınızı aktif hale getirmektedir. Firmamız Kurulduğu günden itibaren %100 müşteri memnuniyetini hedef alan bir anlayışa sahip olarak hizmet sunmaktadır.

Teknoloji harikası bir marka olan General Electric marka tüm beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin montaj, onarım ve garantili parça değişimi hizmetlerinde, uzman teknik personellerimizle her tür soruna acil ve kalıcı çözümler getiriyoruz. General Electric Servisinde Ekonomik ve Kesin Çözümler Üsküdar General Electric servisi taleplerinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, servis için çağıracağınız firmanın teknik yeterliliğe sahip olup olmadığıdır. Gelişen teknolojiye ayak uyduramamış ve teknik bilgiden yoksun kişi veya firmaların hatalı işlemleri sonucu, binlerce lira harcayarak edindiğiniz beyaz eşyalarınız hurda vasfına düşebilir

Üsküdar General Electric servisi

Firmamızda görev yapan uzman personelimiz, ev veya işyerinizde yer alan tüm beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım onarım işlerinde ileri teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanarak hizmet vermektedir. Üsküdar General Electric servisi olarak yaptığımızın işin bilincine uygun olarak son derece özen göstererek hizmet üretmekteyiz. Evlerinizde yaşam konforu sağlayan en önemli eşyalar arasında ilk sıralarda yer alan • Çamaşır Makinesi • Bulaşık Makinesi • Buzdolabı • Derin Dondurucu • Fırın • Ankastre Ürünleri Türünden tüm eşyalarınızın montaj, bakım, onarım ve garantili orijinal parça değişim ihtiyaçlarınızda firmamıza internet adreslerinden ulaşabilirsiniz. Veya müşteri hizmet hattımızdan bize ulaşarak, en uygun fiyat garantisi ve ödeme koşulları ile tüm sorunlarınızın çözümü için randevu alabilirsiniz.0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım