Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Dominox servisi
Üsküdar Dominox servisi
Üsküdar Dominox servisi olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin beyaz eşyalarının montaj aşamasından başlayarak bakım, onarım, parça temini ihtiyaçlarında uzman personellerimiz ve geniş servis imkânlarımızla görev yapmaktayız. Ev ve işyerlerinizde en önemli fonksiyonları yerine getiren beyaz eşyalarınız ve hassas elektronik yapıdaki cihazlarınızın servis hizmetleri için, firmamızı arayarak randevu talep etmeniz yeterli olacaktır. İstanbul’un dört bir yanında görev yapan uzman ekibimiz, adreslerinizden alınan eşyaları en kısa sürede bakım ve onarımdan geçirerek teslimini gerçekleştirmektedir.

Üsküdar Dominox servisi ihtiyaçlarınızda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, arızalı eşyalar üzerinde bireysel tamir etmeye yönelik olarak herhangi bir girişimde bulunulmamasıdır. Hassas elektronik yapıları sebebiyle tamamen bozularak çözümsüz sonuçlara varan arızalara sebep verilebilir. Yapılacak ilk iş uzman Dominox servislerinden destek istemek olmalıdır. Her biri birbirinden pahalı olan cihazlara yapılacak yanlış müdahaleler, önemli maddi kayıplara uğramanıza sebep olabilir. Firmamız bünyesinde yer alan uzman personelimiz tarafından en kısa sürede sorunları giderilen eşyalarınız, aldığınız günkü performanslarına kavuşarak, uzun yıllar sorunsuz olarak işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Dominox Beyaz Eşya Servisinde Hızlı ve Kalıcı Çözümler
Üsküdar Dominox servisi gerektiğinde aranması gereken en önemli özellik, servis veren firmanın ne kadar hızlı olduğu ve sorunun çözümünde ne denli başarılı olduğudur. Firmamızda tamir bakım ve parça değişimi yapılan eşyalarınız, en hızlı bir şekilde işlemleri yapılarak herhangi bir mağduriyet yaşanmadan kalıcı çözümlerle yeniden iade edilmektedir. En uygun fiyat garantisi ve sıfır hata prensibine bağlı olarak çalışan servisimiz, teknik bilgi konusunda uzmanlık derecesinde personellerle hizmet sunmaktadır. Yapılan tüm işlemler olabildiğince titiz çalışmalar gerektiren teknik işlemlerdir bu yüzden eşyalarınızı, beyaz eşya konusunda uzman olmayan kişi veya kuruluşlara teslim etmemeniz önemli bir husustur.

Üsküdar Dominox servisi olarak ev ve işyerlerinizde bulunan tüm Dominox marka beyaz eşyalarınız, bilinen bir markaya ait değerli mal varlıklarınızdır.  Arıza nedeniyle işlevlerini yerine getiremeyen,
  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Çöp Öğütücü
  • Kurutma Makinesi
Türünden tüm beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakım ve onarımı için firmamızı arayarak, Tüm işlemlere ait bilgiler, fiyat ve ödeme planları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım