Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi
Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisiolarak müşteri ve sistemli çalışma ilkesi demekteyiz. Bunun yanında kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyata tüketicilere kısa sürede cevap vererek, çalışmaktayız.

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi 

Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli adımlarından biri kaliteli müşteri odaklı olarak hizmet sunmaktır. Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan IKINOX Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi  bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

 Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi  hizmet verdiği genel eşyalar;
·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası. 

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre cihazlar.

·Kombi.

Bulaşık Makinası Servis Üsküdar

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Müşteriler tatmin olamadıklarında yapılacak en akıllı davranış bizzat müşterinin kendisiyle iletişim kurmak yoluyla onun tatminsizliğinin sebeplerini ortaya koyarak bunları  ortadan kaldırmaktır.

Üsküdar Bulaşık Makinası Servis 

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi beyaz eşya arıza servis hizmeti vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir. Bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihtiyacınız olan tek sey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de eşyalarınızın profesyonel şekilde onarım istiyorsanız bizlere ulaşarak arıza bildirimi yapabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Servisi  Üsküdar

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi birçok markanın beyaz eşya, ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakımını ve onarımını yapan IKINOX beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Üsküdar çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Üsküdar Bulaşık Makinası Servisi  
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım