Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Üsküdar Bosch Servisi
Üsküdar Bosch Servisi

Üsküdar Bosch Servisi Uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan Bosch Servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

Üsküdar Bosch Servisi

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın, ocak.

·Çamaşır Makinası. 

·Bulaşık Makinası

·Kombi servisi.

·Ankastre ürünleri.

·Kurutma makinaları.

Bosch Servis Üsküdar

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Üsküdar da ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir.Üsküdar Bosch Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.Üsküdar Bosch IKINOX servisleri hizmetleri arasında bulunan lcd, klima, beyaz eşya ve ankastre ürünlerin tamir, bakım montajı yapmaktadır.

Üsküdar Bosch Beyaz Eşya Servisi 

Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik olarak Üsküdar IKINOX Teknik tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Üsküdar Bosch Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Üsküdar Bosch Servis 

Özellikle de günümüzde son derece önemli bir noktaya ulaşan zaman olgusu çerçevesinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunacak, tam teşekküllü gezici servis araçları ile sunulan servis hizmetleri sayesinde arızalara  kısa sürede müdahalede bulunulabilmesi mümkün oluyor. Böylece  arızadan kaynaklanan sorunların ve aksaklıkların  kısa süre içerisinde giderilebilmesi mümkün olabiliyor.

Bosch Servisi Üsküdar
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım