Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ümraniye Teka Servisi
Ümraniye Teka Servisi

Beyaz eşyalar, uzun süre kullanılmaya müsait üstün dayanıklı ürünlerdir. Ancak yanlış kullanımlar beyaz eşyaların ömrünü kısaltabilir ve performanslarını düşürür. Beyaz eşyaları satın alırken on yada onbeş yıllık kullanım ömrü boyunca sağlayacağı enerji tasarrufunu düşünüp sonrasında yanlış kullanmak elbette mantıklı değildir.

Ümraniye Teka Servisi

Ümraniye de bulunan servisimizin hizmet verdiği TEKA ürün çeşitleri;

·        Buzdolabı.

·        Teka Fırın servisi .

·        Çamaşır Makinesi. 

·        Bulaşık Makinesi.

·        Kurutma makinaları.

·        Ankastre set cihazları.

Teka Servis Ümraniye

TEKA ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Ümraniye IKINOX servis olarak hep yanındayız.Ümraniye Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

Ümraniye Teka Servis 

Ümraniye Teka Servisi; Teka marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Ümraniye Teka IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·       İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.   Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·       Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.   Randevuya zamanında gideriz.

·       Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

·      Teka Servisi  Ümraniye

·       Ümraniye Teka IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Ümraniye Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Ümraniye Teka Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım