Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ümraniye Ferre Servisi
Ümraniye Ferre Servisi

İstanbul ilçesi Ümraniye içinde tanınmış olan, tercih edilen adreslerden IKINOX servisi, tüm elektrikli ev aletleriniz konusunda sizlere anında yardımcı oluyor.Ferre markasının beyaz eşya, bakım, onarım ve montajını yapıyoruz. Sizler de tüm arızalarınız konusunda servisimizden istediğiniz gibi anında yardım alın!

Ümraniye Ferre Servisi 

Ümraniye Ferre Servisi Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir, uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız ilk günkü gibi olmaktadır.Ümraniye de bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Kombi.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, ocak.

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

Ferre Servis Ümraniye

Ümraniye Ferre Servisi geçmiş yıllardan beri edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Ümraniye Ferre Servisi sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

Ümraniye Ferre Beyaz Eşya Servisi 

Ümraniye Ferre Servisi Bu amaçla; ürün bilgileri, teknik destek, kampanya detayı veya uygulamaları, bayi adres bilgileri gibi her türlü sorunlarınıza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor. Ayrıca, sürekli yapılan anketlerle düzenli olarak müşteri memnuniyeti ölçülür.

·Ayrıntılı hizmet anlayışımız.

·Acil nöbetçi servisi.

·personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir.

·Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir.

·Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla çalışmalar yapılır.

Ümraniye Ferre Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım