Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ümraniye Electrolux Servisi
Ümraniye Electrolux Servisi

Anında çözüm üretmek için çalışan IKINOX,  Electrolux markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren IKINOX  çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması gereken beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için Ümraniye servisi için bize ulaşın!

Ümraniye Electrolux Servisi 

Hızlı ve güvenilir teknik hizmet anlayışı ile gezici mobil araçları ile aynı gün Electrolux ürünlerinize servis imkanı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Ümraniye Electrolux Servisiteknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz  sürekli eğitimlere tabi tutulur.

 

Ümraniye çevresine IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinası.

·        Bulaşık makinası.

·        Fırın, davlumbaz.

·        Ankastre ürünler servisi.

Electrolux Servis Ümraniye

Anadolu yakasının incisiyiz! IKINOX Servisini talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları profesyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkânı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış olduğunuz sorunlar için tamir hizmeti sunuyoruz.

Ümraniye Electrolux ServisiHızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.Ümraniye Electrolux IKINOX firması olarak eşya servisi Ümraniye civar semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Electrolux Servis 

Ümraniye IKINOXElectrolux marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.Ümraniye Electrolux IKINOX olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Ümraniye Electrolux Beyaz Eşya Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım