Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi
Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi ürün gamı şunlardır;

·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga.

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi 

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi; Firmamız uzun yıllar boyunca düzenli, tecrübeli kadrosu ile yıllardır aynı yerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Her marka beyaz eşyalarınızı sağlıklı, profesyonel kadromuz ile bakım, onarım yapıyoruz.A sınıfı özellikleri, yanmaz/ yapışmaz hatta çevreye zarar vermeyen üretim malzemeleri, yıllara dayanıklılığı ile mutfaktaki en iyi yardımcılarınız olan ankastre ürünlerinizde arıza halinde Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi; aramayı ihmal etmeyin, cihazınızı tehlikeye atmayın!

Çamaşır Makinası Servis Ümraniye

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi;Geniş araç filomuz, uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 15 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın teknik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ümraniye IKINOX Servisi;  Güvencesi ile uygun fiyatlarla beyaz eşya yıllık periyodik bakımları, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Çamaşır Makinası Servis 

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi;Güçlü su püskürtme özellikleri, yoğun kirleri kolayca söken sıcak su güçleri, sarsılmayan ve baskıya dayanıklı raf üniteleri, zamandan ve enerjiden tasarruf ettiren teknolojileri, ergonomik dış tasarımları, mekanlarda şıklık yaratan görünümleri ile çamaşır makineleri sektörün en iyi cihazlarından olmaya devam etmektedir. Makinenizin ilk günkü performansını sürekli kılmak istiyorsanız; Arıza/ bakım taleplerinizi Ümraniye IKINOX Servisi; aracılığıyla karşılamanız gerekir.

Çamaşır Makinası Servisi  Ümraniye 

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi; IKINOX olarak yolumuza itinayla devam etmekteyiz. Bizim sloganımız önce güven sonra zamanında hizmet ilkesiyle bağdaşarak yol almaktır.  Bu sebeple müşterilerimizi ve işimizi önemseyerek zevkle hizmet vermekten kaçınmıyoruz.

Ümraniye Çamaşır Makinası Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım