Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Tuzla Sharp Servisi
Tuzla Sharp Servisi

Tuzla Sharp Servisi

Tuzla Sharp Özel Servisi, yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendini sürekli olarak yenilemektedir. Sharp buzdolabı Türkiye , Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz.


Tuzla Sharp Özel Servisi;  Sharp buzdolabı yedek parça olmak üzere marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanlarımızla kontrol ederek hızlıbir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Müşterilerimize daha kaliteli hizmeti sunmak adına gelişmeyi öncelikli görüyoruz. Sizlerin görüş ve önerileri bizim için çok önemlidir. Tarafımızdan aldığınız hizmet hakkında düşünce, öneri ve görüşleri çağrı merkezimize bildirmenizi rica ediyoruz. Geri dönüşü yapılan tüm bildirimler uzman yetkililerimiz tarafından titizlikle incelendikten sonra gerekli işlemler başlatılıyor.

Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir. İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanları kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz.

Tuzla Sharp Özel Servisi müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinesi.

·         Ankastre.

·         Mikrodalga.

IKINOX Tuzla Sharp Özel Servisi; Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

          İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

          Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

          Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

          Randevuya zamanında gideriz.

          Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

          Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

Tuzla IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağıile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzlaözel servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almakiçin iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.0216 606 0 840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım