Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Tuzla Regal Servisi
Tuzla Regal Servisi

Tuzla Regal Servisi

IKINOX Beyaz Eşya Servisi; Tuzla Bölge Servis olarak Beyaz Eşya sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Benimsediğimiz değerlere bağlı olarak, İstanbul piyasasında sürekli değişim gösteren müşteri isteklerini ve taleplerini en üst seviyede karşılamak ve kalite hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Profesyonel hizmetler sağlayarak, hızlı ve yerinde montaj, bakım servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Tuzla Regal Özel Servisi, beyaz eşyalar evlerin olmazsa olmazı ürünlerdir. Günlük yaşantımız da zaman kazanmamızı sağlayan ve işlerimizi kolaylaştıran vazgeçilmez makinelerdir. Beyaz eşyalar evlerimizde en sık kullandığımız, öyle ki bir makinenin arıza yapması bile günlük işlerimizi aksatmaktadır. Birçok sebepten doğa bilecek teknik arızalar olabilir.

Tuzla Regal Özel Servisi,: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyalar için hem bakım hem de tamir hizmeti almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Çünkü bizler memnuniyetinizi sunacağımız kalıcı çözümlerle garanti altına almayı ana hedef olarak belirledik. Eğitimli teknisyenlerimiz ve kaliteli ekipmanlar ile IKINOX Regal İstanbul / Tuzla çevre mahallelere servis hizmetimiz vardır. Memnuniyet seviyesini yükseltmek için her geçen sene kendimizi daha da geliştirmek adına kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tuzla Regal Özel Servisi olan IKINOX un hizmet verdiği ürünler:

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinesi.

·         Bulaşık makinesi.

·         Ocak, aspiratörler.

·         Kurutma makineleri.

Tuzla Regal Özel Servisi; Regal marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Tuzla IKINOX Özel Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tuzla Regal Özel Servisimüşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·         İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·         Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·         Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·         Randevuya zamanında gideriz.

·         Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·         Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Regal IKINOX Acil Servis desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

IKINOX Tuzla Regal Özel Servisi,hizmetlerimizden faydalanmak, teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

IKINOX ÖZEL SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım