Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Ukinox Servisi
Sultanbeyli Ukinox Servisi

Sultanbeyli Ukinox Servisi, ayrıcalığı ile günlük hayatınıza önemli katkılar sağlayan Ukinox ankastre set ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunuyoruz.Sultanbeyli de bulunan IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Kurutma makinası.

·Derin dondurucu.

·Ocak, fırın.

·Ankeastre cihazlar

Sultanbeyli Ukinox Servisi

Sultanbeyli Ukinox Servisi, gelişmiş teknolojiler kullanarak ve yenilik, değer ve tasarıma kendisini adayarak insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek konusunda kararlıyız. Siz de hakkımızda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilir, dilek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Ukinox Servis Sultanbeyli 

Sultanbeyli Ukinox Servisi,olarak güçlü ticari etik değerlere sürekli olarak bağlı kalmaya, verdiğimiz önem ve yenilikçi ürünlerimiz tarafından kazanılan sayısız ürün hakkında bilmediklerinizi keşfetmeye davet ediyoruz. Sultanbeyli Ukinox servisi çok farklı havalandırma çözümleri sunan, özellikle mimari açıdan çözüm üreten ve yeşil evlerdeki havalandırma prosesini kolaylıkla çözen bir firmadır.

Sultanbeyli Ukinox Servis 

Sultanbeyli Ukinox Servisi,Beyaz eşya servisi adına başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Zaman geçtikçe her konuda olduğu üzere teknoloji de gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evlerin tüm ihtiyaçlarını tamamiyle beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz de büyük aksama yaşarsınız. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinası arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaççok olur. En büyük sorun da güvenilir, tabiri caizse (sözünün eri) servis hizmeti bulmaktır.

Ukinox Servisi Sultanbeyli

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım