Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Samsung Servisi
Sultanbeyli Samsung Servisi

Sultanbeyli de bulunan servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;

·Samsung Buzdolabı.

·Samsung Çamaşır makinası.

·Samsung Bulaşık makinası.

·Samsung Fırın, davlumbaz.

·Samsung Ankastre ürünler servisi.

Sultanbeyli Samsung Servisi 

Sultanbeyli Samsung Servisi Pazardaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor. Son yıllarda çevre dostu beyaz eşyaya olan talebin artması ile beyaz eşya üreticileri de bu yönde çalışmalarını ve ürün yelpazelerini artırdılar. Çevre bilinci hızla yayılırken, tüketimin her alanında olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de enerji tasarruflu, doğaya daha az zarar veren ürünler geliştirilmeye başlandı.

Samsung Servis Sultanbeyli 

Sultanbeyli Samsung Servisi  kalite standartlarının öneminin kavranması, tüketici tercihlerinin ön planda tutulması, gelişmiş teknikleri ve iyi işleyen servis yapısı ihracattaki büyük başarının temelini oluşturuyor.Sultanbeyli Samsung Servisi aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz.

Sultanbeyli Samsung Servis 

Sultanbeyli Samsung Servisi Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda,  endüstriyel tasarımlarının ürün haline dönüştürülmesi aşamasında uçtan uca destek veriyoruz. Yenilikçi projeler üzerinde çalışmalara sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.Hızlı yaşamın getirdiği zaman kısıtına yönelik yeni koşullar tüketicinin beyaz eşya tercihlerine de direk olarak etki etmektedir. Yüksek hacimli ve tazelik süresini uzatan özelliklere sahip buzdolapları haftada bir alışveriş yapma şansına sahip olan, sayıları gün geçtikçe artan ailelerin tercihi olmuştur.

Samsung Servisi Sultanbeyli

Sultanbeyli Samsung Servisi Benzer şekilde çamaşır makinalarında yıkama kapasiteleri her geçen yıl artmış, kurutma makinalarına talep yükselmiş, bulaşık makinalarında hızlı yıkama fonksiyonlu ürünler öne çıkmıştır. Tüm beyaz eşyalarınızın servisi ve sürekli yapılması gereken bakımlarda güvenli hizmetin garantisini Sultanbeyli Samsung Servisi olarak size sunuyoruz. 

Sultanbeyli Samsung Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım