Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Liebherr Servisi
Sultanbeyli Liebherr Servisi

Sultanbeyli Liebherr Servisi olarak ilkemiz sistemli çalışma ve müşteri odaklı çözümler yaratmaktır. Bunun yanında kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyata tüketicilere kısa sürede cevap vererek, çalışmaktır.

Sultanbeyli Liebherr Servisi 

Sultanbeyli Liebherr Servisi Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli adımlarından biri kaliteli olarak hizmet sunmaktır. Yıllarca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Liebherr servisi olan IKINOX, Sultanbeyli Liebherr buzdolabı servisi veya bulaşık makinası gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Liebherr Servis Sultanbeyli 

Sultanbeyli Liebherr servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar; 

·Derin dondurucu.

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası. 

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre cihazlar.

Sultanbeyli Liebherr Servis 

Sultanbeyli Liebherr Servisi geçmiş yıllarda edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir.Müşteriler tatmin olamadıklarında yapılacak en akıllı davranış bizzat müşterinin kendisiyle iletişim kurmak yoluyla onun tatminsizliğinin sebeplerini ortaya koyarak bunları  ortadan kaldırmaktır.

 Liebherr Servisi Sultanbeyli 

Sultanbeyli Liebherr Servisi Beyaz eşyalarınız zamanla deforme olabilir ya da arıza yapabilir. Böyle durumlarda ihtiyacınız olan tek sey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında duruyoruz. Sizlere garanti veriyoruz. Sizler de eşyalarınızın profesyonel şekilde onarım istiyorsanız bizlere ulaşa bilirsiniz.

Sultanbeyli Liebherr Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım