Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Icf Servisi
Sultanbeyli Icf Servisi

Sultanbeyli de bulunan servisimizin hizmet verdiği ürün gamı;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler servisi.

Sultanbeyli Icf Servisi 

Sultanbeyli Icf Servisi Pazardaki gelişmelerle birlikte teknolojisi de gelişen elektronik eşya sektörü, teknolojik gelişimin temeline verimliliği oturtuyor. Son yıllarda çevre dostu beyaz eşyaya olan talebin artması ile beyaz eşya üreticileri de bu yönde çalışmalarını ve ürün yelpazelerini artırdılar. Çevre bilinci hızla yayılırken, tüketimin her alanında olduğu gibi beyaz eşya sektöründe de enerji tasarruflu, doğaya daha az zarar veren ürünler geliştirilmeye başlandı.

Icf Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli Icf Servisi Çevre dostu ürünlerden buzdolapları siz tatildeyken elektrik faturasını kabartmıyor, çamaşır makinası çamaşırın kirini ölçüp daha az deterjan ve daha az su kullanıyor, bulaşık makinası su tüketimini bulaşık miktarına göre ayarlayabiliyor. Yeni üretilen birçok bulaşık makinası az miktarda bulaşık ile çalışarak makinanın bir bölümünü kullanarak tasarruf sağlıyor.Sultanbeyli Icf Servisi kalite standartlarının öneminin kavranması, tüketici tercihlerinin ön planda tutulması, gelişmiş teknikleri ve iyi işleyen servis yapısı ihracattaki büyük başarının temelini oluşturuyor.

Sultanbeyli Icf Servis

Sultanbeyli Icf Servisi aynı gün servis imkanı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış oldugunuz sorunlar için tamir  hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda,  endüstriyel tasarımlarının ürün haline dönüştürülmesi aşamasında uçtan uca destek veriyoruz. Yenilikçi projeler üzerinde çalışmalara sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Icf Servisi Sultanbeyli

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım