Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Hoover Servisi
Sultanbeyli Hoover Servisi

Sultanbeyli Hoover Servisi olarak ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlamaktayız. No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunuyoruz.Sultanbeyli de bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın.

·Çamaşır Makinesi. 

·Bulaşık Makinesi.

·Kombi.

·Kurutma makinaları

Sultanbeyli Hoover Servisi

Sultanbeyli Hoover Servisi uzman ekibimiz tarafından profesyonelce çözümler üretmekteyiz. Bu sayede kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Beyaz eşya servisi vererek geçiştirmeyip, tüm sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Güven konusuna gelince güvenli bir ekibe sahip bulunarak sizin de güveninizi kazanıyoruz. Bize internet sitemizden numaralarımızı öğrenerek ulaşma imkanına sahipsiniz. Sizde beyaz eşya servisi olarak emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaşabilirsiniz.

Hoover Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli Hoover Servisi ihtiyaç duyduğunuz her durumda ve servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar geliyerek, ekonomik çözümler sunarak var olan sıkıntıları gideriyoruz.HOOVER marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis, bakım, onarım, tamir hizmetlerini onbeş yıldır kurumsal olarak Sultanbeyli genelinde servis kuruluşu olarak faaliyet gösteriyoruz.

Sultanbeyli Hoover Servis 

Sultanbeyli HOOVER Servisi olarak kaliteli, hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 15 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe, özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Elektrikli ürünlerin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.Sultanbeyli IKINOX Servis olarak sizlere tüm beyaz eşya markalarına servis hizmeti sunuyoruz. Sizlere garanti süresi biten cihazlarınıza özel bakım onarım montaj tamir hizmeti veriyoruz. 

Hoover Servisi Sultanbeyli 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım