Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Franke Servisi
Sultanbeyli Franke Servisi

Sultanbeyli Franke Servisi

Bugün mutfak sistemleri ürün grubu içerisinde, tüm ankastre mutfak cihazları, kendi sektöründe Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip firmasıdır.

Sultanbeyli Franke Servisi yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;

·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga

Franke marka özel servisi olan Sultanbeyli IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunuyoruz. Beyaz eşya servisi için yardıma ihtiyaç duyabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlarsak; fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşerek, arıza yapabiliyor.

Peki, bunu nasıl anlarsınız?

Fırın ısıtma gücünü kaybeder veya yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Sultanbeyli Franke servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Franke, en yeni tasarımlar, kullanışlı ürünler ile Türkiye’nin çeşitli ankastre ürün gamını sunmaktadır. Franke ocak, fırın ve davlumbaz kombinasyon alımlarında mutfağınızı tamamlayacak bulaşık makinesi  ve mikrodalgafırın yenilikçi, farklı birçok özelliği bünyesinde barındıran ve dünyanın ilk ankastre üreticisi olarak kabul edilen marka, mutfak tasarımında mimarlar ile sinerji içinde çalışıyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlayarak müşterilerine yaşam kalitesi sunuyor

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Sultanbeyli Franke servisi olarak müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Sultanbeyli IKINOX  hizmetlerinden hemen yararlanın!

Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ya da varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman ekip tarafından garanti ile yaptırın. Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi Sultanbeyli IKINOX ÖZEL SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 

7/24 teknik servisi Sultanbeyli bölgesi IKINOX iletişim :0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım