Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Esco Servisi
Sultanbeyli Esco Servisi

Sultanbeyli Esco Servisi olan IKINOX;  buzdolabı gibi ev eşyalarının tamir, onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunuyoruz.Sultanbeyli de bulunan servisimizin hizmet verdiği ürünler;

·Buzdolabı.

·Fırın servisi .

·Çamaşır Makinesi. 

·Bulaşık Makinesi.

·Kurutma makinaları.

·Ankastre set cihazları.

Sultanbeyli Esco Servisi

Sultanbeyli IKINOX Servisi İstanbul Anadolu yakası bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler  tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir. Sultanbeyli Esco Servisiolarak kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, 15 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Esco Servis Sultanbeyli 

Sultanbeyli IKINOX Beyaz Eşya'da yerinde onarım hizmeti veren firmamız değişen yedek parçalara garanti formu düzenleyerek 1 yıl garanti vermektedir.1 Yıl içersinde arızalanan aynı parça ücret alınmadan garanti dahilinde değişmektedir.

Sultanbeyli Esco Servis 

Sultanbeyli Esco Servisi Yenilikçi ileri teknolojiyi ve el işçiliğini ürünlerinde harmanlayan Esco markası yetenekli ve tecrübeli ellerin dokunuşuyla bakımı yapılıyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlayarak müşterilerine yaşam kalitesi sunan Esco ürünleri tecrübeli işçilik ile her ürün detaylı işlemlere tabi tutuluyor. Özel hava temizleme sistemi sayesinde cihaz içerisindeki kötü kokular, etilen gazı, bakteri, virüs ve küfler rutin bakımlar sayesinde yok oluyor.

Esco Servisi Sultanbeyli

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım