Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Sultanbeyli Dominox Servisi
Sultanbeyli Dominox Servisi

Sultanbeyli Dominox Servisi

Dominox marka özel servisi olan Sultanbeyli IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.

Sultanbeyli IKINOX özel servisi hizmet verdiğimiz, kullanışlı ürün çeşitlerimiz;

·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga.

Sultanbeyli Dominox servisi olarak ivedi şekilde hizmet sunmaktayız. Dominox beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok sebep bulunmaktadır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı Sultanbeyli Dominox Servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Beyaz eşya seçiminde püf noktalar neler? İhtiyacınıza ve evinize en uygun olabilecek modelleri seçin. Hacim, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Öncelikle beyaz eşyanın yerleştirmek istediğiniz yere sığıp sığmayacağından emin olun. Beyaz eşya seçerken, ürünün fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenin. En önemlisi de teknik servis desteği olan markaları tercih edin!

 

Herhangi bir elektrik kesintisinde sorun yaşamak istemiyorsanız, buzdolabınızı alırken öncelikle saklama süresine dikkat edin. Gıdalarınızı kolaylıkla saklamakiçin rafları geniş ve kullanışlı buzdolaplarını tercih edin. Bulaşık makinesi alırken, makinenin çok programlı olmasından ziyade ihtiyacınızı görecek programlara sahip olmasına dikkat edin. Çamaşır makinesi alırken kısa süre ve ön yıkama programlarının olmasının yanı sıra ihtiyacınıza göre kg kapasitesi ve sıkma devri özelliklerini de göz önünde bulundurun!


Yorgan yastık gibi eşyaları yıkamak ya da kuru temizlemeye para vermek istemeyenler yüksek kapasiteli makineleri tercih etmelidir. Ev işlerini kolay hale getirebilmenin en güzel yolu teknolojiden faydalanmak. Hem küçük ev aletleri hem de beyaz eşyalar ile ev işleri artık eskiye göre daha az zamanımızı alıyor. Temizlik esnasından bizi en çok yoran çamaşır yıkama ve kurutma işlemlerinizi zahmetsiz yapabilmenizin yolu yine teknolojiden geçiyor. Sizde işlerinizin süresini aza indirmek için çamaşır kurutma makinesi satın alabilirsiniz. Aldığınız tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını en güvenilir şekilde Sultanbeyli Dominox servisi olarak bize yaptırabilirsiniz.

Sultanbeyli IKINOX Dominox  uzun  yıllardan beri müşteri memnuniyeti için çalışmakta, zor durumda kalmamanız, mağdur olmamanıziçin elinden gelen her şeyi yapmaktadır. 7/24 Acil servis desteği%100 güvenilir. Zamanında randevu, profesyonel ekip anlayışıyla çalışıyoruz. Teknik destek hizmeti sağlamaktayız.

Sultanbeyli IKINOX Özel Servisi Dominox cağrı merkezi : 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım