Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi
Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi

Sultanbeyli IKINOX Servis olarak beyaz eşya sektöründe hizmet verdiğimiz genel ürünler;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler.

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi 

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi Marka ya da model ne olursa olsun amaç hep aynıdır. Elbette fırın olsun, buzdolabı ya da çamaşır makinesi, ürün ne olursa olsun daha rahat ve kullanışlı ürünler için ekonomik bir bedeli gözden çıkartmak gerekir. Ancak beyaz eşya sektöründe ürünlerin hayatımıza sunmuş olduğu kolaylıkları düşününce insan o kadar da olsun diyor.

Bulaşık Makinası Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli IKINOX servisi olarak vazgeçilmez  yararları, tartışmasız çok büyük olan beyaz eşyalarınızın bakım veya onarımını bütçenize uygun  şekilde yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından profesyonel çözümler üretiyoruz. Bu sayede kaliteli hizmetler  sunmaya çalışıyoruzTüm sorunlarınızı gidermek için istediğiniz zaman yanınızdayız. Güven konusuna gelince tecrübeli, işinin ehli bir ekiple size her türlü sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Siz de beyaz eşyalarınızı emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaştırın!

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servis 

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi beyaz eşya ürünlerin teknik servisi, bakım, onarım ve  tamir hizmetlerini onbeş yılı aşkın süredir yapıyoruz. İstanbul ili Anadolu yakası genelinde faaliyet gösteriyoruz. Çalışmalarımızı dünya ölçeğinde yerine getiririyoruz.Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları tarafından profosyonel ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Bulaşık Makinası Servisi Sultanbeyli

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli gelişmeyi öncelik biliyoruz. Sizlerin önerileriniz bizim için çok önemlidir. Tarafımızdan aldığınız hizmet hakkında düşünce, öneri ve görüşleri çağrı merkezimize bildirmenizi rica ediyoruz. Geri dönüşü yapılan tüm bildirimler uzman IKINOX servisi tarafından titizlikle incelendikten sonra gerekli işlemler başlatılıyor.

Sultanbeyli Bulaşık Makinası Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00 


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım