Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sultanbeyli Aeg Servisi
Sultanbeyli Aeg Servisi

Sultanbeyli Aeg Servis IKINOX olarak beyaz eşya sektöründe hizmet verdiğimiz genel ürünler;

·     Buzdolabı.

·     Çamaşır makinası.

·     Bulaşık makinası.

·     Fırın, davlumbaz.

·     Ankastre ürünler.

Sultanbeyli Aeg Servisi 

Sultanbeyli Aeg Servis;Marka ya da model ne olursa olsun gerek ya da başka marka için amaç hep aynıdır. Elbette fırın olsun, buzdolabı ya da çamaşır makinesi, ürün ne olursa olsun daha rahat ve kullanışlı ürünler için ekonomik bir bedeli gözden çıkartmak gerekir. Ancak beyaz eşya sektöründe ürünlerin hayatımıza sunmuş olduğu kolaylıkları düşününce insan o kadar da olsun diyor.

Aeg Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli IKINOX servisi olarak vazgeçilmez  yararları, tartışmasız çok büyük olan beyaz eşyalarınızın bakım veya onarımını bütçenize uygun  şekilde yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından profesyonel çözümler üretiyoruz. Bu sayede kaliteli hizmetler  sunmaya çalışıyoruz.

Sultanbeyli Aeg Servis 

Sultanbeyli Aeg Servis;Tüm sorunlarınızı gidermek için istediğiniz zaman yanınızdayız. Güven konusuna gelince tecrübeli, işinin ehli bir ekiple size her türlü sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Siz de beyaz eşyalarınızı emin ellere emanet ederek hemen çözüme ulaştırın!

Aeg Servisi Sultanbeyli

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım