Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sansaktepe Electrolux Servisi
Sansaktepe Electrolux Servisi

Senelerdir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Sancaktepe Electrolux Servisi olan IKINOX, buzdolabı veya kombi gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar. Sancaktepe Electrolux Servisi;hizmet verdiği genel eşyalar;

·Derin dondurucu

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın.

·Set üstü ocaklar.

·Kurutma makinaları

·Ankastre cihazlar.

Sancaktepe Electrolux Servisi

Sancaktepe Electrolux Servisi; Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli uzman personel kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Sancaktepe Electrolux Servisi;başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

Electrolux Servis Sancaktepe 

Sancaktepe Electrolux Servisi; çevresindeki pazarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir. Uzun süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.Eşyalarınız zamanla deforme olabilir, bunun sonucunda ceşitli arızalar ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda ihityacınız olan tek şey güvenilir bir servistir. İşimizin arkasında durarak sizlere güven aşılamaktayız. Sizler de genel eşyalarınızın profesyonel şekilde onarılmasını isterseniz bizlere ulaşabilir, arıza not bırakabilirsiniz. 

Sancaktepe Electrolux Servis 

Sancaktepe Electrolux Servisi; İstanbul iilçesi Sancaktepe içinde en bilinen ve tercih edilen adreslerden olan IKINOX beyaz eşya servisi, tüm elektrikli ev aletleriniz konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.Electrolux markasının beyaz eşya, bakım, onarım ve montajını yapıyoruz. Sizler de tüm arızalarınız konusunda servisimizden istediğiniz gibi anında yardım alın! Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir, uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her zaman ilk günkü gibi olmaktadır.

Electrolux Servisi Sancaktepe

Sancaktepe Electrolux Servisi;Kombi ve diğer elektrikli ev aletlerinin montajını, bakım veya onarımını yapan  Sancaktepe Electrolux Servisi;bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Sancaktepe çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Sancaktepe Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40 

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım