Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sancaktepe Wilson Servisi
Sancaktepe Wilson Servisi

Sancaktepe Wilson Servisi,Bütün bu özellikleriyle Wilson dizaynı, üstünlüğü kanıtlanmış bir teknolojidir. Wilson her zaman işlevselliği izler ve bu anlayışla Wilson bir çok ürünüyle dizayn ödülüne layık görülmüştür.

Sancaktepe Wilson Servisi

Sancaktepe Wilson Servisi, teknolojisi kullanıcıya pratik faydalar sunacak şekilde geliştirilir. Dolayısıyla, yenilikçi anlayışı,  ürünlerinin teknik özelliklerinde de kendini gösterir. Bugün Wilson adı, mutfak teknolojisinde başka hiçbir markanın sahip olmadığı bir ilerleme misyonu ile özdeşleştiriliyor.

Wilson Servis Sancaktepe

Sancaktepe Wilson Servisi, bulaşık makinelerinizden sürekli ilk günkü performansı alabilmeniz için servis ve bakım ihtiyaçlarınızı konusunda uzman teknik servis ekiplerimiz tarafından sağlamalısınız. Sancaktepe IKINOX Servisi olarak hizmetinizdeyiz.Sancaktepe IKINOX Servisi; Wilson marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Sancaktepe Wilson Servis

Sancaktepe IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Sancaktepe IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24hizmet vermektedir.IKINOX Sancaktepe Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Sancaktepe Wilson Beyaz Eşya Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım