Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sancaktepe Franke Servisi
Sancaktepe Franke Servisi

Sancaktepe Franke Servisi olarak beyaz eşya, kombi ürünlerinizin, bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Hızlı, garantili ve tecrübeli servisimizden siz de destek almak istiyorsanız, IKINOX SERVİS TELEFON: 0216 606 08 40 ulaşabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sancaktepe Franke Servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek, alanındaki teknoloji gelişmelerini yakından takip etmektedir.

Sancaktepe Franke Servisi

Sancaktepe Franke IKINOX Servisiolarak tamda burada devreye girmekteyiz. Konusun da uzman ekibimiz sayesinde ürünlerinize her türlü onarım parça değişimi sağlanarak arızanız giderilir.

Franke Servis Sancaktepe 

IKINOX Sancaktepe Franke Servisi ürün hizmetleri şunlardır;

·        Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Ocak, fırın.

·        Davlumbaz.

·        Mikrodalga.

Sancaktepe Franke Servis 

Sancaktepe Franke Servisi;Franke marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Sancaktepe Franke IKINOX Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sancaktepe Franke IKINOX müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·       İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.  Randevuya zamanında gideriz.

·       Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.    Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

·      Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.  Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

     Franke Servisi Sancaktepe

·      SancaktepeIKINOX Acil Servis %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24hizmet vermektedir.

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım