Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sancaktepe Ferre Servisi
Sancaktepe Ferre Servisi

Sancaktepe Ferre Servisi IKINOX olarak sizlere kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. sizlere garanti süresi biten cihazlarınıza özel bakım onarım montaj tamir hizmeti veriyoruz.İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Sancaktepe’de ikamet eden müşterilerimize  her gün onlarca müşterinin hizmet talebine en hızlı şekilde servis hizmeti sağlamaktayız.

Sancaktepe Ferre Servisi

Sancaktepe Ferre Servisi olarak hizmetini verdiğimiz ürün çeşitleri:

·Ankastre set.

·Buzdolabı.

·Derin dondurucu.

·Çamaşır makinesi.

·Kurutma makinası.

·Bulaşık makinesi.

·Fırın,ocak.

Ferre Servis Sancaktepe

Sancaktepe Ferre Servisi IKINOX adı altında yıllardır hizmet veren firmamız, deneyim eşliğinde birikim kazanmış, eğitimli personeli ile beyaz eşyalarınızı ilk kullanmaya başladığınız günden itibaren oluşabilecek bütün arızalarda, doğru zamanda doğru müdahale ederek, müşteri mağduriyetini eksiksizce en kısa sürede gidermeyi amaç edinmiştir.Sancaktepe Ferre Servisi bakım arızalarını giderme hizmeti verdiğimiz gibi aynı zamanda Sizlerin de soru, öneri ve şikayetleriniz için bir telefon kadar yakınız!

Sancaktepe Ferre Servis 

Sancaktepe Ferre Servisi  son derece kaliteli bir hizmet verdiği gibi ayrıca müşterilerine karşı sorumluluk bilincini kaybetmeden çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti sağlamaya, fazlasıyla önem verip bunu başarmaktadır.Cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması için, devamlı bakım yaptıracağınız bir firma aramayın!

Ferre Servisi Sancaktepe

Sancaktepe Ferre Servisi Sürekli memnun kaldığınız bir firmadan hizmet alarak, müşteri memnuniyetinin sonuna kadar yaşayın! Uzman veya alanında tecrübeli kişilerden hizmet almak için firmamıza seçerek, bu isteklerinize cevap bulun!Sancaktepe Ferre Servisi müşterilerine son derece saygılı ve sadık bir şekilde çalışıp, herhangi bir aksaklık ve hizmet kusuru yaşatmamaya özen göstermektedir.

Sancaktepe Ferre Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım