Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sancaktepe Esco Servisi
Sancaktepe Esco Servisi

Sancaktepe Esco Servisi; Firmamızı diğer firmalardan ayıran özelliği, sektörde hızla değişen teknolojiyi takip eden, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir zihniyetle müşteri odaklı çalışmasıdır.

Sancaktepe Esco Servisi

Sancaktepe Esco Servisi; İstanbul, önemli beyaz eşya markalarından biri olan Esco markasının en çok kullanıldığı şehirlerden biri. Bu da inanılmaz derecede  Esco servis ihtiyacını doğurmuştur. Yani hangi marka olursa olsun elektrikle çalışan tüm beyaz eşyaların arızalanabileceği gibi Esco marka beyaz eşyalar da arızalanabilir ve bu da Esco servis ihtiyacını doğurur.

Esco Servis Sancaktepe

Sancaktepe IKINOX Servisi olarak hizmet veren İstanbul Anadolu Yakasında gelişmiş hizmet ağımız ile sizlerin yanındayız. Her bölgede konumlandırılmış olan tam donanımlı araçlarımız, 7-24 hizmet veren çağrı merkezinden aldığı bilgiler doğrultusunda en kısa zamanda sizlere ulaşmaktadır.

Sancaktepe Esco Servis

Sancaktepe Esco Servisi;Yıllardır memnuniyetini sağladığımız müşteriler sayesinde bu sektörde bir numara olmayı başardık. Amacımız verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmetten tüm beyaz eşya kullanıcılarının faydalanmasını sağlamak. Unutmayın; güvenebileceğiniz IKINOX Sancaktepe Esco Servisi olarak her zaman yanınızdayız.

Sancaktepe IKINOX Esco Servisi müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinesi.

·        Ankastre.

·        Mikrodalga.

Esco Servisi Sancaktepe

IKINOX Sancaktepe Esco Servisi;Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.  Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.   Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·        Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.   Randevuya zamanında gideriz.

       Sancaktepe Esco Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım