Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Sancaktepe Bulaşık Makinası Servisi
Sancaktepe Bulaşık Makinası Servisi

Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX, termosifon kombi ve solo ocaklar arızası durumunda size en kaliteli hizmeti sunar.Servisimizin hizmet verdiği başlıca eşyalar;

·     Kombi.

·     Buzdolapları.

·     Fırınlar.

·     Derin Dondurucular.

·     Solo Ocaklar.

·     Termosifonlar.

·     Çamaşır Makinası.

·     Bulaşık Makinası.

Sancaktepe Bulaşık Makinası Servisi 

Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi  Eviniz veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servisi için bizi arayın! Servis Arıza kaydı oluşturarak, size en yakın zamanda ulaşırız. 

 

Müşteri ilişkilerini yönetmek belirli bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu evreleri şu şekilde sıralamak mümkündür;

·Müşteri seçimi,

·Müşteri edinme,

·Müşteri koruma,

·Müşteri derileştirme,

·Müşteri Seçimi,

Bulaşık Makinası Servis Sancaktepe

Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi Müşteri ilişkileri yönetiminin bu evresinin ana amacı “en karlı müşteri kim?” sorusunun cevabının bulunmasıdır. Bu çerçevede sürekli çalışmalar yaparak tecbürelerimizi harmanlayarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız.Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi ilettiğiniz tüm beyaz eşya problemleriniz ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza arıza ile ilgili bilgi verilecektir.

Sancaktepe Bulaşık Makinası Servis 

Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi  Sunmuş olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerine garanti vermektedir. Gün içinde hızlı teknik servis hizmeti verir. Deneyimli, profesyonel teknik ekip ve geniş parça stoğu ile donanımlı araçlarla müşterilerimizin hizmetindeyiz.Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi  beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza için 7 / 24 çağrı merkezimiz sürekli olarak servis kaydı almaktadır.  Aldığınız tüm beyaz eşya servis hizmetlerinde teknisyenlerimiz ürünlerinizin onarım ve bakım işlemlerini giderirler.


Bulaşık Makinası Servisi Sancaktepe  

Sancaktepe Bulaşık Makinası servisi ; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız ocak, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Sancaktepe Bulaşık Makinası Servisi 


 Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım