Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Pendik Windsor Servisi
Pendik Windsor Servisi

Pendik Windsor Servisi Sizlere her daim kaliteli uygun fiyat sunan beyaz eşya servis firmamız, ödemelerde de her zaman kolaylık sağlar. Kaliteyi en üst seviyede yaşamak siz değerli müşterilerimizin de hakkıdır.

Pendik Windsor Servisi 

IKINOX Pendik Windsor Servisi, müşterilerimize hızlı garantili hizmet vermektir. Mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Kaliteli hizmeti veya uygun fiyat almak için 7/24 kurumsal firmamıza ulaşarak, taleplerinizi iletin!

Windsor Servis Pendik 

Günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan IKINOX Pendik Windsor Servisi buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.Pendik Windsor Servisi olarak beyaz eşya servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

 Ankastre ürünler.

·        Buzdolabı.

·        Çamaşır makinesi.

·        Bulaşık makinesi.

·        Kurutma makinesi.

Pendik Windsor Servis 

Pendik Windsor Servisi Ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

Pendik Windsor Servisi müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

·        İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·        Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·        Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·        Randevuya zamanında gideriz.

·        Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·        Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Windsor Servisi Pendik 

Pendik Windsor IKINOX Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.IKINOX Pendik Windsor Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Pendik Windsor Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım