Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Westinghouse Servisi
Pendik Westinghouse Servisi

PENDİK  Westinghouse Servisi


İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. White Westinghouse Türkiye , İstanbul Anadolu yakasında yaşayan müşterilerimize servisizim her gün onlarcatüketicinin hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul Pendik Westinghouse Servisi, uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Westinghouse Elektrik Şirketi özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya davlumbazlar gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Pendik de bulunan özel servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

·         White Westinghouse Buzdolabı .

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Fırın, davlumbaz.

·         Kombi.

·         Ankastre ürünler.


Pendik Westinghouse Servisi; Geçmiş yıllardan beri edindiği deneyim ve birikimleri ile üst seviyede hizmet anlayışını ilkesi olarak kabul eden firmamız, yüksek müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmektedir. Beyaz eşyaların arıza yapmaması için periyodik bakımların uygulanması gerekir. Uzman ekip tarafından saat sınırı olmadan hizmet vermekteyiz.

Pendik Westinghouse Servisi profesyonel ve konusunda uzman yenilikçi felsefeleriyle ve kapasitelerini arttırmak amacıyla yaptıkları çalışmalarla, sektördeki meslektaşlarının daima bir adım önünde olmayı biliyorlar.Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmekteyiz.


Pendik ve çevresindeki pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.

Pendik Westinghouse Servisi; ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, kombi gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Beykoz IKINOX özel servisi servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

2000 li yıllarda özel servis sektörüne adım atan firmamız, yıllar geçtikçe edindiği tecrübe sonucu artık profosyoneldir. İstanbul genelinde 2018 yılında yeni uzman kadrosu ile her marka beyaz eşyaların servis hizmetini garantili olarak sağlar. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu asla unutmayın. Uzman teknik personelve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde tutarız. Organizasyon yapısıyla, müşteri memnuniyetini sağlamak tek gayemizdir.


IKINOX özel servis olarak faaliyetlerini sürdüren İndesit Türkiye beyaz eşya ürünlerinin bakım ya da onarımını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardımı,Pendik IKINOX ile özel servis almanın yolunu keşfedin.

Pendik Westinghouse Servisi amacımız, müsterilerimize en hızlı ve en guvenli hizmeti vermektir. Zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar.

IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40 bir telefon kadar yakınızdayız.

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım