Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Pendik Smeg Servisi
Pendik Smeg Servisi

Pendik Smeg Servisi IKINOX olarak beyaz eşyalarınızın ilk günkü performansla çalışmasını sağlamaktadır. Teknik bilgi, tedarik desteği ile İstanbul’un en iyi firmaları arasında yer alan ekibimizin hizmet verdiği Smeg marka ürünler;

·Ankastre mutfak cihazları.

·Çamaşır makinesi.

·Bulaşık makinesi.

·Fırın.

·Buzdolabı.

Pendik Smeg Servisi 

Pendik Smeg Servisi çevresinde güven ve kalite eşliğinde, beyaz eşyaların bakım, onarım ve tamir hizmetleri yapmaktadır.Smeg buzdolapları soğutma sistemi sayesinde dondurucu veya soğutucu bölmelerinde gıdaların saklanması için en uygun hava koşullarını oluşturuyor. Bu soğutucular, gıdaların yapısını ya da lezzetini koruyan bir mahzen olarak düşünmek daha doğru olur. Hayatımızdaki yeri tartışmasız paha biçilemez durumdadır. Pendik Smeg Servisi olarak güvenilir, ayrıca yılların var ettiği tecrübe ile istediğiniz şartlarda yanınızdayız.

Smeg Servis Pendik

Pendik IKINOX Servisimiz öncelikle restoranlar ve oteller gibi pişirme endeksi çok olan alanlarda hizmet verir iken, günümüz şartlarında kaliteli işlevsellik tutkunu özel hedef kitleye ayrıcalıklı bir hizmet vermektedir. Bugün Smeg ailesinin bir üyesi IKINOX cihaz bakımında profesyonel ev kullanımına uygun hale gelmiştir.

Pendik Smeg Servis 

Cihazlara Smeg çatısında beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İhtiyaç duyacağınız tüm beyaz eşya servisi, bakım, arıza, tamir gibi işlemleri uzman teknisyenlerimiz tarafından en hızlı, bir yıl garantili olarak Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Kalite sağlamlığı ile güvenle kullandığınız eşyalarınız artık en uygun fiyat ile Pendik IKINOX Servisi tarafımızdan yapılmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz. Size bir telefon kadar yakınız!

Smeg Servisi Pendik

Pendik Smeg Servisi beyaz eşya servisi, bu konuda son derece titiz bir şekilde çalışarak hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda Pendik çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Pendik Smeg Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım