Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Regal Servisi
Pendik Regal Servisi

Pendik Regal Servisi


Regal; Beyaz eşya sektörü üretim yapısı, istihdama verdiği katkı ve ihracattaki etkinliği ile Türkiye’nin hem yüz akı hem de lokomotifi olan bir sektördür.


Beyaz eşya sektörünün birçok kategorisinde dünyada söz sahibi konuma gelen Türkiye, en az su tüketen çamaşır makinesi, en kısa sürede yıkayan, az su tüketen bulaşık makinesi, az enerji tüketen buzdolabı veya kurutucu, en sessiz çalışan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın örnekleri ile oldukça ses getirmektedir. Pendik Regal Servisi olarak tüm bakım, onarımiçin her zaman hizmet vermekteyiz.

Buzdolabı, evde sürekli çalışan tek elektrikli ev aletidir. Evde tüketilen elektrik enerjisinin yaklaşık üçte biri buzdolabı için harcanır. Pendik Regal Servisi olarak buzdolabı kullanımı doğru yapılırsa önemli enerji tasarrufu sağlanabilir.


Kullanırken:


·         Buzdolabını, fırın, radyatör gibi ısı kaynaklarından ayrıca güneş ışınlarından uzağa yerleştiriniz.

·         Buzdolabını yerleştirirken arkasında veya yanlarında boşluk bırakınız.

·         Buzdolabının kapılarını uzun süre açık bırakmayınız

·        Buzdolabına konulmadan önce, gıdaların fazla olan paketleri çıkarınız. Koruyucuların kalınlığı arttıkça, buzdolabı içindekileri serin tutmak için daha çok enerji harcayacaktır.

·         Buzdolabına sıcak yemek veya içecek koymayınız. Aksi halde üniteniz ısıyı uzaklaştırmakiçin daha uzun süre çalışarak enerjiyi fazla tüketecektir.

·         Beyaz eşya seçiminde püf noktalar neler?

·         İhtiyacınıza veya evinize uygun olabilecek modelleri seçin.

·         Hacim, beyaz eşya alırken dikkat edilmesi gereken önemlibir konudur. Öncelikle beyaz eşyanın yerleştirmek istediğiniz yere sığıp sığmayacağından emin olun.

·         Beyaz eşya seçerken, ürünün fiyatından çok kullanım kolaylığı ya da işleviyle ilgilenin

·         Teknik servisi mümkün olan markaları tercih edin pendik regal servisi olarak güvenli hizmetin garantisini veriyoruz

Pendik Regal Servisi kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmayı misyon edinmiştir. Hizmet sırasında birçok parça değişimi gerçekleşebilir. Pendik semtinde hizmet verdiğimiz tüm kullanıcılara 1 yıl boyunca garanti sunmaktayız. Sunulan hizmetin garanti kapsamında olduğunu unutmayın! Titizlikle gerçekleştiğini dikkate almanızı isteriz. Sizler de hizmetlerimizi deneyimleyerek, kalite ile çalışma fırsatını yakalayın!

Hemen bizi arayın! Pendik Servisi hizmetleri tel : 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım