Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Profilo Servisi
Pendik Profilo Servisi

Pendik Profilo Servisi


Günümüzde beyaz eşya sektörünün, dayanıklı tüketim malları imalat sanayi olarak, büyümenin itici gücü olan sanayi üretiminin artmasında en çok payı olan sektörlerin başında geldiği görülmektedir. Nitekim Türkiye beyaz eşya sektörü, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve fırından oluşan dört temel taşı bulunmaktadır.


IKINOX  teknik servis hizmetleri olarak profesyonel ekimizle bulaşık makinaları, davlumbaz, soğutucular, derin dondurucular, ve bunun gibi cihazlarınızda oluşan teknik sorunları 7/24 gercek servis anlayışı ile en kısa süre içerisinde müdahale edip üretim aksamalarının önüne en ekonomik fiyatlarla geçmekteyiz.


2000 li yıllardan bu yana ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri özel servisi olan IKINOX, buzdolabı veya kombi gibi ev eşyalarının arızası durumunda size en kaliteli çözümü sunar.


Pendik Profilo Servisi hizmet verdiği ana kalemleri aşağıda inceleyin ;

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Fırın,Ocak.

·         Kurutma makinaları.

·         Ankastre cihazlar.

Pendik Profilo Servisi Günümüz firma anlayışına paralel olarak üst düzey teknik donanım zenginliği ile çalışmalarını yürüten firmamız  aynı zamanda eğitimli uzman personel kadrosu ile hizmetlerinde devamlılık sergilemektedir.


Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Pendik Profilo Servisi, başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.


Profilo Servisi İstanbul ilçesi Pendik içinde en bilinen ve tercih edilen adreslerden olan IKINOX servisi, tüm elektrikli ev aletleriniz konusunda sizlere anında yardımcı oluyoruz.


Prfilo markasının Özel beyaz eşya, bakım, onarım ve montajını yapıyoruz. Sizler de tüm arızalarınız konusunda servisimizden istediğiniz gibi anında yardım alın! Uzman ekibimizin sunduğu kaliteli, güvenilir, uzun ömürlü hizmetler sayesinde artık beyaz eşyalarınız her zaman ilk günkü gibi olmaktadır.


Beyaz eşyalar konusunda Pendik çevresinde birçok kişinin ilk tercihi olan firmamız, tecrübeli bir şekilde sunduğu, garantili hizmetleri sayesinde her zaman kendinden memnun bırakmaktadır.

Memnuniyetinizi bizimle deneyimleyin! Pendik IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım