Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Franke Servisi
Pendik Franke Servisi

Pendik Franke Servisi

Günlük yaşamımızın her alanında beyaz eşyaları kullanmaktayız. Beyaz eşyaların ne kadar kaliteli olduğunu zaman içerisinde anlayabiliyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi eşyaların ömürlerinin daha uzun süreli olmasına dikkat ediliyor. Ayrıca birçok  ürününü hayatımızın her alanında kullanmaktayız


Ürünler elektronik cihaz olması sebebiyle ne kadar kaliteli olsa da bir zaman sonra arızalar oluşabilir. Elektronik cihazların hassas olması sebebiyle yaşadığınız problemlerde en doğru teknik servisi bulmanız yararınıza olacaktır.


Pendik Franke Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi ciddiyetle yapıyoruz. Beyaz eşya servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz. Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra birçok hizmeti garantili, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Pendik Kapsamında Hizmet Verilen Ürünler:

·     Bulaşık Makinesi.

·     Fırın Aletleri.

·     Kombi.

·     Çamaşır Makinesi.

·     Buzdolabı.

·     Ankastre mutfak cihazları.

Hizmetlerimizden yararlanmak için ilgili telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Teknik ekiplere karşı güven problemi yaşayan bireyler öncelikle telefon kontağı kurarak soruna bağlı ön bilgiyi alabilir.


Müşterilerimizin en ufak problemlerini bile çözüme kavuşturmak adına telefonlarımız daima kullanıma açıktır. Bize bir telefon uzaklıkta olduğunuzu unutmayın. En uygun fiyatlarla, hızlı ve garantili bir hizmet almak için Pendik Franke Servisi yetkililerine ulaşabilirsiniz.


Alanında gerekli eğitimi almış, tam donanımlı ve her an hazır bekleyen gezici servisimizle problemlerinizi çözmeye hazırız.

IKINOX Pendik müşteri hizmetleri : 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım