Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

 Pendik Dominox Servisi
Pendik Dominox Servisi

Pendik Dominox Servisi

Dominox Franke marka özel servisi olan Pendik IKINOX, ankastre mutfak cihazları gibi mutfak eşyanızın bakımı durumunda size yardımcı olarak, çözüm sunar.


Dominox yeni tasarım, kullanışlı ürün gamı şunlardır;


·         Ankastre ürünler.

·         Buzdolabı.

·         Çamaşır makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Ocak, fırın.

·         Davlumbaz.

·         Mikrodalga.

IKINOX olarak servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktayız. Dominox beyaz eşya servisi için başvurabileceğimiz birçok husus bulunuyor. Fırınlardan başlayalım, fırınların yitme çekme durumunda rezistansı düşer ya da arıza yapabiliyor. Peki, bunu nasıl anlarsınız? Fırın ısıtma gücünü kaybeder ve yemeklerinizi çiğ bırakır. Bakım, onarım gibi sebepten dolayı pendik dominox servisi hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.


Dominox ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında Pendik IKINOX özel servis olarak hep yanındayız.

 

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Pendik ve çevresinde ikamet eden müşterilerimize, her zaman hizmet talebine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.


IKINOX Servisi Pendik hizmetlerinden hemen yararlana bilirsiniz. Beyaz eşyalar şüphesiz ev ortamı içinde fazlaca kullandığımız ve varlığına en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu bakımdan beyaz eşyaların arızalanmaması için periyodik bakımların düzenli bir şekilde vaktinde uzman ekip tarafından garanti ile yapılır.

Saat sınırı olmadan hizmet vermeye devam etmesi IKINOX ÖZEL SERVİSİ olarak siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetinizdeyiz. 

7/24 teknik servisi Pendik bölgesi dominox cagri merkezi  :0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım