Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Maltepe Ukinox Servisi
Maltepe Ukinox Servisi

IKINOX servisi olarak yaklaşık on beş yıldır, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.Maltepe Ukinox Servisi Yıllardır ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Ukinox servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Maltepe Ukinox Servisi

Maltepe çevresine özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın.

·Çamaşır Makinesi. 

·Bulaşık Makinesi.

·Termosifon servisi. 

·Kurutma makinaları.

Ukinox Servis Maltepe 

İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul Maltepe de ikamet eden müşterilerimize ve mahallelerine servisimiz her gün onlarca müşterinin hizmet talebine hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

Maltepe Ukinox Servis 

Maltepe Ukinox Servisi Beyaz Eşyalar Arızalandığında Ne Yapmalı?Örneğin; Buzdolapları günümüz modern toplum yaşamının en gerekli beyaz eşya ürünlerinin başında ilk sırada yer alır. Buzdolabı teknolojisi ile birlikte artık gıdaları daha uzun süreler, ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde saklayabilme şansına sahip olabiliyoruz.Kullanım sırasında olağandışı haller ile karşılaşılmasına ve buzdolabının mevcut performansından verim alınmamasına neden olabilen bu sorunlara yönelik olarak Maltepe Ukinox Servisi merkezi tarafından profesyonel servis hizmetleri sunuluyor.

Ukinox Servisi Maltepe 

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Maltepe Ukinox Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Maltepe Ukinox Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım