Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Maltepe Hotpoint Servisi
Maltepe Hotpoint Servisi

Uzun zamandan beri beyaz eşya sektörüne önemli katkılar sağlayan Hotpoint Servisi olan IKINOX, No-Frost buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ve bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.IKINOX servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·No-Frost Buzdolabı.

·Fırın, ocak.

·Çamaşır Makinası. 

·Bulaşık Makinası.

·Kombi servisi.

·Ankastre ürünleri.

·Kurutma makinaları.

Maltepe Hotpoint Servisi 

Maltepe Hotpoint Servisi İşletmeler tarafından piyasaya sunulan markaların sayısı her geçen gün artmaktadır. Servisimiz İstanbul Maltepede ikamet eden müşterilerimizin her gün onlarca hizmet talebine ivedi şekilde cevap vermektedir. Müşteri ihtiyaç analizleri aracılığıyla müşterilerin ihtiyaç duyabileceği ürünlerin geliştirme çabaları yapılarak, olası ihtiyaçları ilk olarak tatmin edilmektedir.

Hotpoint Servis Maltepe

Hotpoint Servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, uzun  süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Kullanım sırasında olumsuz durumlar ile karşılaşılması veya beyaz eşyaların mevcut performansından verim alınmaması gibi sorunlara yönelik Maltepe IKINOX servisi tarafından profesyonel hizmetler sunulmaktadır.

Maltepe Hotpoint Servis 

Kurumsal ve profesyonel hizmet standartları çerçevesinde sunulan Maltepe Hotpoint Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin arızalanmaları durumunda  kaliteli şekilde onarımının gerçekleştirilerek, daha uzun ömürlü bir kullanımının oluşturulabilmesi sağlanabiliyor.

Hotpoint Servisi Maltepe 

Maltepe Hotpoint Servisi Özellikle de günümüzde son derece önemli bir noktaya ulaşan zaman olgusu çerçevesinde bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunacak, tam teşekküllü gezici servis araçları ile sunulan servis hizmetleri sayesinde arızalara  kısa sürede müdahalede bulunulabilmesi mümkün oluyor. Böylece  arızadan kaynaklanan sorunların ve aksaklıkların  kısa süre içerisinde giderilmesi mümkün oluyor.

Maltepe Hotpoint Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım