Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Maltepe Bulaşık Makinası Servisi
Maltepe Bulaşık Makinası Servisi

Kuruluş aşamasından beri doğru hedef ve stratejilerle, sektörde hızla büyüyen Maltepe Bulaşık Makinası Servisi olan IKINOX un hizmet verdiği ürünler:

·Buzdolabı.

·Bulaşık makinası.

·Çamaşır makinası.

·Davlumbazlar.

·Fırın.

·Ankastre ürünler.

Maltepe Bulaşık Makinası Servisi

Maltepe Bulaşık Makinası Servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam ediyoruz. Maltepe müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın yedi gün yirmi dört saat boyunca çalışmalar yapıyoruz.Maltepe Bulaşık Makinası Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun giderilir. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştirilir. Ariston Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak kullanılır vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Bulaşık Makinası Servis Maltepe 

Maltepe Bulaşık Makinası Servisi Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir. Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Maltepe Bulaşık Makinası Servisi her konuda size yardımcı olur.

Maltepe Bulaşık Makinası Servis 

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Maltepe Bulaşık Makinası Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.

Bulaşık Makinası Servisi Maltepe

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 577 79 00

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım