Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Maltepe Aeg Servisi
Maltepe Aeg Servisi

Kuruluş aşamasından beri doğru hedef ve stratejilerle, sektörde hızla büyüyen Aeg Teknik Servisi olan IKINOX un hizmet verdiği ürünler:

·Buzdolabı.

·Bulaşık makinası.

·Çamaşır makinası.

·Davlumbazlar.

·Fırın.

·Ankastre ürünler.

Maltepe Aeg Servisi

Maltepe Aeg Servisi İstanbul genelinde hizmet vermeye yıllardır devam ediyoruz. Maltepe müşterilerine en hızlı  güvenilir, hizmeti vermek için haftanın yedi gün yirmi dört saat boyunca çalışmalar yapıyoruz.Maltepe Aeg Servisi tarafından en küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun giderilir. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştirilir.Maltepe Aeg Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak kullanılır vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

Aeg Servis Maltepe

Maltepe Aeg Servisi Ev eşyalarının hayatımızdaki rolü tartışmasız çok büyüktür. Bazen eşyalarımızda bakım, onarım gereksinimi ortaya çıkabilir. Örneğin; Buzdolapları zamanla sürekli kullanımdan dolayı aşınır ya da çeşitli arızalar çıkarmaya başlar. Genellikle iyi soğutmama, buzlanma veya çok elektrik harcama gibi problemler olduğu gibi ses yapma, koku gelmesi ve komple çalışmaması gibi büyük sorunlarda oluşabilir.Buzdolabınızı yeni alırken boyutu, özellikleri, az enerji harcaması kadar teknik servis performans ayarlarına dikkat edin. İyi bir buzdolabı kadar iyi bir servis ekibi de önemlidir. Maltepe Aeg Servisi her konuda size yardımcı olur.

Maltepe Aeg Servis 

Buzdolapları yüksek performans ile çalışması için düzenli bakım yaptırılması gerekir. Maltepe Aeg Servisi ile yaptıracağınız rutin bakımlar buzdolabınızın ömrünü uzatır. Daha az elektrik harcamasını sağlar ve sizin için tehlikeli ya da masraflı oluşacak arızayı önlemenizi sağlar.

Aeg Servisi Maltepe

Maltepe IKINOX servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz; buzdolabı kapısını çok sık şekilde uzun süreli açık tutulması ısı kaybına neden olur. Isıyı koruyabilmek için sürekli çalışır bu da buzdolabının yorulmasına, fazla enerji harcamasına ve zamanla bozulmasına neden olur. Ayrıca buzdolabına sıcak bir şey, üstü açık sıvılar konulmamalıdır. 

Maltepe Aeg Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım