Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Wilson Servisi
Kartal Wilson Servisi

Kartal Wilson Servisi İstanbul'un her bölgesine servis ulaştırmaktadır. Arıza talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman teknisyenler Wilson markalı tüm cihazların arızalarına uzman bir şekilde çözüm üretmektedir.

Kartal Wilson Servisi 

Üsküdar IKINOX servisimizin hizmet verdiği ürün çeşitleri;

·Buzdolabı.

·Fırın servisi .

·Çamaşır Makinesi. 

·Bulaşık Makinesi.

·Kurutma makinaları.

· Ankastre set cihazları.

Wilson Servis Kartal               

Kartal Wilson Servisi olarak kaliteli, hızlıca  güvenilir bir hizmet anlayışı olan firmamız, on beş yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübeli özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Kartal Wilson Servisi hizmetleri arasında bulunan beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım-montajı bulunmaktadır. Beyaz Eşya'da yerinde onarım hizmeti veren firmamız değişen yedek parçalara garanti formu düzenleyerek bir yıl garanti vermektedir. Bir yıl içersinde arızalanan aynı parça ücret alınmadan garanti dahilinde değişmektedir.

Kartal Wilson Servis 

Kartal Wilson Servisi Yenilikçi ve farklı birçok özelliği bünyesinde barındıran ve dünyanın ilk ankastre üreticisi olarak kabul edilen marka, mutfak tasarımında mimarlar ile sinerji içinde çalışıyor. İleri teknolojiyi ve el işçiliğini ürünlerinde harmanlayan Wilson markası yetenekli ayrıca tecrübeli ellerin dokunuşuyla şekilleniyor. Mutfak dekorasyonuna uygun özel üretim imkanı sağlamaktadır. Üsküdar IKINOX Servisi müşterilerine yaşam kalitesi sunan aradığınız servisdir. Profesyonelliğini de ekibimizde bulabilirsiniz.

Wilson Servisi Kartal  

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım