Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Vestfrost Servisi
Kartal Vestfrost Servisi

Beyaz Eşyanızdaki tüm bakımları istediğiniz takdirde yapabiliyoruz. Ayrıca tüm parçalarında istediğiniz değişiklik de yapılabilmektedir.Vestfrost markası bünyesinde, Siz müşterilerimize yardımcı olabileceğimiz başlıca beyaz eşyalar:

·         Çamaşır makinası.

·         Kurutma makinası.

·         Bulaşık makinası.

·         Buzdolabı.

·         Derin dondurucu.

·         Ocak, fırın

·         Davlumbaz.

Kartal Vestfrost Servisi 

Kartal Vestfrost Servisi olarak; ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Hizmet sektöründe onbeş  yıldır aktif rol almaktayız. Sadece bir alanda sıkışıp kalmayıp her alanda göz dolduran yenilikleriyle kendini müşterilerine adamış firma olmakla birlikte en önem verdiğimiz konulardan biri de sonsuz güvendir. Beyaz Eşya ürünlerin teknik servis hizmetlerini yaptığımız işlerde, verdiğimiz bir yıl garantiyle hizmette sınır tanımıyoruz.

Vestfrost Servis Kartal 

Kartal Vestfrost Servisi 15 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, tecrübeli teknik kadroya sahiptir. Güvenilir ya da verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyetini kalite eşliğinde zamanında ilkesinden ödün vermeden dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.Kartal Vestfrost Servisi Hizmet kalitesine bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkılarını sunarak; müşterilerimize her noktada çözüm oluyoruz. Sorunlarınızı gidermek, destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Kartal Vestfrost Servis 

Teknik serviste son noktayız! Peki neden IKINOX servis?

Teknisyenlerimiz kendi markalarını çok iyi bilmektedir. Gerekli özel ekipmanlara, teşhis ve onarım cihazlarına sahip durumundayız.Verilen hizmetin sorumluluğunu üstlenen yapı sayesinde Vestfrost marka kalite standartlarına ve sürekli geliştirilen teknik talimatlara göre bakım/onarım yapmaktayız.Kartal IKINOX Servisi Güvenirlik, emniyet ve uygunluklarının tespiti amacı ile özel kalite ve hassasiyet kontrollerinden geçiriyoruz.

Vestfrost Servisi Kartal 

Kartal Vestfrost Servisi Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişim kurmaktadır. Hemen en kısa süre içinde sizler ile hizmete geçilecek ve arızanın ne olduğu anlaşılacaktır. Artık yaz ayında buzdolabsız, ya da çamaşır makinesiz kalmayacaksınız! 

Kartal Vestfrost Servisi 
Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM: 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım