Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Luxell Servisi
Kartal Luxell Servisi

Kartal Luxell Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan servisi olan IKINOX,Luxell ankastre set , derin dondurucu ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.Maltepe de bulunan servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Buzdolabı.

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Kurutma makinası.

·Derin dondurucu.

·Ocak.

·Ankeastre cihazlar.

Kartal Luxell Servisi 

Luxell çok farklı havalandırma çözümleri sunan, özellikle mimari açıdan çözüm üreten ve yeşil evlerdeki havalandırma prosesini kolaylıkla çözen bir firmadır.Beyaz eşya servisi amaçlı başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinasının işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

Luxell Servis Kartal

Kartal Luxell Servisi En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. IKINOX Kartal Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlayarak, kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.Sürdürülebilirlik ve estetiğin çoğu zaman bir arada bulunması zor oluyor, İşte tam bu amaçla; profesyonel hizmet, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kartal Luxell Servisi hizmetleriyle tanışıyorsunuz.

Kartal Luxell Servis 

Kartal Luxell Servisi  ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, çamaşır makinası gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.Kartal Luxell Servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanıziçin elinden gelen her şeyi yapar. Teknik destek hizmeti sağlamaktayız 7/24 Acil servis desteği yüzde yüz güvenilir. Zamanında randevu, profesyonel ekip anlayışıyla çalışır.

Luxell Servisi Kartal 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 0840

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım