Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Hoover Servisi
Kartal Hoover Servisi

Uzun yıllar boyunca ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan Kartal Hoover Servisi Türkiyemarka servisi olan IKINOX, buzdolabı ve kombi gibi ev eşyalarının bozulması durumunda size en hızlı çözümü sunar. Beyaz eşya servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

·Buzdolabı

·Çamaşır makinası.

·Bulaşık makinası.

·Fırın, davlumbaz.

·Ankastre ürünler.

Kartal Hoover Servisi

Kartal IKINOX Servisi; beyaz eşya servisi kurulduğu günden bu yana farklı ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bünyemizde bulunan her markanın kendi kulvarında pek çok üstün özellikleri bulunmaktadır. Soğutucularda geniş hacim, pişirme gruplarında mükemmel tasarımlar, davlumbaz serisinden üstün teknolojik aletlerine kadar servisimiz, tüm marka ve modellerde resmi belgeye sahiptir. Tam donanımlı uzman ekibimizle bakım, onarım ve montaj hizmetini garanti işçilikle sunarız.

Hoover Servis Kartal 

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Kartal Hoover Servisi başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır. Kartal Hoover beyaz eşya servisi toplam kalite politikasında stabilite sağlamıştır.

Kartal Hoover Servis 

Kartal Hoover Servisi Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı hedeflerimizi beslemektedir. Kartal da bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.Kartal Hoover Servisi  müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Hoover Servisi Kartal

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM 0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım