Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal General Electric Servisi
Kartal General Electric Servisi

Kartal General Electric Servisi

 

Gaggenau tasarımlarımızın öncelikli hedefi müşterimizin kolayca yemek yapabilmesi, cihazlarla uğraşması değil. Paslanmaz çelik, çift düğme konsepti bizim için ölümsüzdür. Bu prensiple her zaman IKINOX Gaggenau teknik servisi olarak yanınızdayız.

 

Kartal General Electric Servisi günlük hayatımıza önemli katkılar sağlayan özel servisi olan IKINOX, ankastre ürünler ve buzdolabı arızası ya da bakım gerektiren durumlarda size en kaliteli hizmet sunar.

Maltepe gaggenau beyaz eşya özel servisimizin hizmet verdiği genel eşyalar;

 

·    Ankastre ürünler.

·    Kombi.

·    Buzdolabı.

·    Çamaşır makinası.

·    Bulaşık makinası.

·    Kurutma makinası.


Kartal General Electric çok farklı havalandırma çözümleri sunan, özellikle mimari açıdan çözüm üreten ve yeşil evlerdeki havalandırma prosesini  kolaylıkla çözen bir firmadır.

 

IKINOX Kartal beyaz eşya servisine başvurabileceğiniz birçok husus bulunuyor. Son zamanlarda teknoloji gelişiyor, bu sayede insanlar rahat, konforlu bir hayat sürdürüyor. Evinizin tüm ihtiyaçlarını neredeyse beyaz eşyalar sağlamaktadır. Beyaz eşyanızdan birinde  sorun çıksa işleriniz aksamaya başlar. Özellikle buzdolabı ya da çamaşır makinasının işlevi çok büyüktür. Arıza yaptıkların da insan gücüne dayalı işler ortaya çıkar. Beyaz eşya servislerine bu aşamada ihtiyaç doğmaktadır.

 

En küçük ayrıntısına kadar incelenerek sorun gideriliyor. Bunun yanı sıra diğer hususlarda göz önüne alınarak, kontroller gerçekleştiriliyor. Kartal IKINOX özel teknik Servisi olarak yeni eşyalarınızı da bağlıyor, tesisatını ayarlıyor kullanılır bir vaziyete getirerek size bırakıyoruz.

 

Sürdürülebilirlik ve estetiğin çoğu zaman bir arada bulunması zor oluyor, sizin profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden

Kartal General Electric Servisi, başarısını innovasyon hizmetlerinden almaktadır.

 

Ev aletleri zamanla size çok büyük sorunlar yaşatabilir. Maddi manevi sıkıntı çekmek istemiyorsanız buzdolabı, çamaşır makinası gibi ev aletlerinizin düzenli olarak bakım yapılması gerekir.

 


Kartal General Electric Servisi uzun  yıllardan beri halkı için çalışmakta zor durumda kalmamanız mağdur olmamanız için elinden gelen her şeyi yapar. Teknik Destek Hizmeti Sağlamaktayız. 7/24 IKINOX Acil Servisi, desteği %100 güvenilir, uzman yetkili ekip.

IKINOX TEL NO: 0216 606 08 40Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım