Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Franke Servisi
Kartal Franke Servisi


Kartal Franke Servisi


Franke Türkiye ,beyaz eşya servisi için birçok hususta bilgi anlamanız mümkün.Franke ürünlerinin görselliğe önem verdiği kadar, ürünlerinin kalitesini de üst seviyede tutarak kendini bu sektörde kanıtlamıştır. Fakat bazı teknik arızalar her eşyada olduğu gibi Franke ürünlerinde de mevcut.

Kartal Franke IKINOX Özel Servisiolarak tamda burada devreye girmekteyiz. Konusun da uzman ekibimiz sayesinde ürünlerinize her türlü onarım parça değişimi sağlanarak arızanız giderilir.


Örneğin;

Fırınlardan oluşa bilecek teknik arıza, özellikle ankastre serisinde bulunan dijital ekran kartının bozulması ya da fırın içindeki fanın ısı dolaşımını düzgün yapamamasından kaynaklanan sorunlar. Bu takımsorunlarla ve daha fazla için Kartal Franke Özel Servisi olarak bakım, onarım i hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.


 Franke Servisi ürün hizmetleri şunlardır;


 ·    Ankastre ürünler.


·    Buzdolabı.


·    Çamaşır makinesi.


·    Bulaşık makinesi.


·    Ocak, fırın.


·    Davlumbaz.


·    Mikrodalga.


 Kartal Franke Özel Servisi,bulunduğu tüm pazarlarda tüketici ilişkilerine satış sonrasında hız kazandırarak daha yaygın şekilde memnuniyeti devam ettirmektedir.


 Kartal IKINOX Servisi,müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;


 ·     İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

·     Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

·     Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

·     Randevuya zamanında gideriz.

·     Müşterilerimize yedek cihaz tahsis ederiz.

·     Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

İstanbul Anadolu Yakasının birçok ilçesine hizmet veren IKINOX Özel Servis, Kartal ve Kartal mahallelerine servis imkânı sunmaktadır.


Kartal IKINOX Özel Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişimsayfasından bize ulaşabilir veya servis formunukullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.0216 606 08 40


 


 


 


 


Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım