Servis Merkezi
Çalışma Saatleri 7/24 hizmet
Bizi Arayın +90 216 606 08 40

Kartal Çamaşır Makinası Servisi
Kartal Çamaşır Makinası Servisi

Kartal Çamaşır Makinası Servisi Beyaz eşyalarınız için hızlı, ekonomik teknik yardım Kartal Çamaşır Makinası Servisi IKINOX ile servis almanın yolunu keşfedin.

Kartal Çamaşır Makinası Servisi 

Sorunlarınız mı var? Yardım ister misiniz? Probleminizi birlikte çözelim. Aşağıdaki adımları takip edin;

·Çamaşır makinası.

·Kurutma makinası.

·Bulaşık makinası.

·Buzdolabı.

·Derin dondurucu

·Ocak, fırın.

·Davlumbaz.

Çamaşır Makinası Servis Kartal

Kartal Çamaşır Makinası Servisi uzun süredir ev aletleri sektörüne önemli katkılar sağlayan IKINOX, buzdolabı veya çamaşır makinası gibi ev eşyalarının onarım ya da bakımı durumunda size en kaliteli çözümü sunar.

Kartal Çamaşır Makinası Servis 

Örneğin; Çamaşır makinam su boşaltmıyor, su almıyor. Su dolar dolmaz boşalıyor, titreşim yapıyor, çamaşır makinası çok gürültülü çalışıyor ya da makinam sarsıntılı çalışıyor. Deterjan çekmecesinde aşırı köpük oluşuyor, deterjan çekmecesinden su kaçırıyor. Çamaşır makinası deterjan almıyor. makina altından su kaçırıyor veya makinam duruluma yapmıyor. Çamaşır makinam sıkma yapmıyor, çok ses çıkartıyor gibi problemleriniz varsa hiç düşünmeden Kartal Çamaşır Makinası Servisi 0216 577 79 00 arayın! Çamaşırlarınız ve sizin güven içinde olması için beyaz eşya servisi IKINOX hizmetinizdedir.

Çamaşır Makinası Servisi Kartal 

Acil nöbetçi servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi güç durumda bırakmamak amacıyla ayrıntılı hizmet anlayışımız ile Kartal Çamaşır Makinası Servisi hep yanınızdadır.

Kartal Çamaşır Makinası Servisi 

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.İKİNOX BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Sitede adı geçen marka ve logolar ilgili firmalara ait olup tescillidir. İkinox Özel Servis hizmeti sunmaktadır.© 2018 İkinox Özel Servis Telif hakkı saklıdır!

Web Tasarımweb tasarım